Veletrhy STYL a KABO představí nejnovější módní trendy

Brno, 24. srpna 2016 - Od soboty 27. srpna do pondělí 29. srpna se na brněnském výstavišti koná největší kontraktační přehlídka oděvů, textilu, obuvi a doplňků na českém a slovenském trhu. Počet vystavovatelů opět vzrostl, STYL a KABO jsou největší za posledních pět let. Veletrhy představí kolekce více než 650 módních značek a aktuální trendy pro jaro a léto 2017.

 veletrh kabo styl 2016

Novinkou ročníku bude tradiční přednáška o trendech propojená poprvé s módní přehlídkou. O módě pro příští jaro a léto opět přijede přednášet nizozemská expertka Ellen Haeser. Stejně jako v únoru se seminář uskuteční přímo na mole v pavilonu P, ovšem tentokrát vedle promítání poprvé proběhne také komentovaná přehlídka modelů reprezentujících aktuální trendy přímo z nabídky kolekcí vystavovatelů, které vybere Ellen Haeser osobně. Přednášku se simultánním tlumočením můžete navštívit v sobotu 27. srpna od 14 hodin.

Návštěvníci se samozřejmě mohou těšit také na tradiční skladbu přehlídek kolekcí vystavovatelů. Kontraktační módní přehlídky dámské a pánské módy STYL SHOW proběhnou každý den v 10:30 a 13:30 hodin. Vždy v 11:30 se uskuteční přehlídka spodního prádla, nočního prádla a punčochového zboží LINGERIE SHOW a na ni naváže v 11:45 přehlídka plavek, plážového oblečení a doplňků BEACHWEAR SHOW.

„Navíc se opět chystá jedna speciální akce, nedělní přehlídka LUXURY MATERIALS, která propojí kvalitními materiály čtyři zajímavé kolekce. K vidění bude česká premiéra nejnovějších kolekcí módních značek ELLIE SAAB – haute couture, OSCAR DE LA RENTA a ROBERTO CAVALLI a svou tvorbu zde představí mladá česká návrhářka Mirka Horká, vítězka soutěže TOP STYL DESIGNER z roku 2011, věnující se jako jedna z mála českých návrhářek převážně pánské módě,“ láká Markéta Kamenická z Veletrhů Brno.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...