Módní víkend v Olympii ozdobí nejkrásnější žena planety Tereza Fajksová

Brno, 7. března 2013 – Tereza Fajksová, která byla v loňském roce zvolena nejkrásnější dívkou planety v soutěži Miss Earth, bude hlavní hvězdou tradiční módní přehlídky Olympia Fashion Show. Již tuto sobotu a neděli představí v brněnské Olympii nové módní kolekce pro letošní jaro a léto. Návštěvníky akcí provede oblíbený herec a moderátor Aleš Háma.

modni show olympia

„Módní přehlídky mají v Olympii dlouholetou tradici. Jsme rádi, že první letošní Olympia Fashion Show dodá patřičný lesk právě nejkrásnější dívka planety. Navíc nebude pouze pasivním hostem přehlídek, ale sama také vykročí na módní molo v některém z nových modelů," říká marketingová manažerka Olympie Brno Lucie Nedbalová. Fajksová dokázala v listopadu porazit téměř osmdesát dívek z celého světa a stala se historicky první českou vítězkou Miss Earth. Brňané si ji teď budou moci prohlédnout na vlastní oči po celý víkend od 13 do 18 hodin vždy v každou celou hodinu.

Kromě atraktivních modelek se mohou návštěvníci těšit především na samotné kolekce. Nové trendy pro nadcházející sezónu představí mimo jiné značky Aeronautica, Camaieu, Diesel nebo Marks & Spencer.

Jan Benda, foto: archiv OC Olympia


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...