Slavkovský zámek láká na svatební inspiraci

Slavkov, 5. října 2012 – Načerpat svatební inspiraci nebo se jen pokochat sortimentem svatebních šatů či prstenů můžete v neděli 7. října od 14:00 do 18:00 hodin na Zámku Slavkov. Již podruhé se zde uskuteční akce pro budoucí svatebčany Svatba od A do Z. Tentokrát se v prostorách zámku představí prakticky všechny oblasti služeb, které můžete potřebovat pro váš svatební den.

svatba

Návštěvníci budou mít možnost nahlédnou do práce kadeřnice, manikérky a vizážistek, dozví se, co obnáší svatební fotografie nebo video a seznámí se s celým sortimentem snubních prstenů a svatebních oznámení. Součástí akce bude také prezentace svatebních šatů a doplňků podle aktuálních trendů, květinová výzdoba a ochutnávka svatebního cukroví, především tradičních koláčků. Tyto služby a mnohé další se Vám budou prezentovat v Historickém sále zámku a v Salla terreně.

K nahlédnutí budou zpřístupněny také všechny prostory zámku, které se využívají pro svatební obřady a také prostory. Speciální prohlídky budou probíhat v čase 15:00, 16:00 a 17:00 hod. Vstupné na tuto akci bude za zvýhodněnou cenu 50,- Kč.

(red)


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...