V Brně proběhlo finále Miss a Mistr Charme

Brno, 2. listopadu 2011 - Rok se s rokem sešel a agentura Charme uspořádala 21. října 2011 již IV. finále své Miss Charme, miss, ve které nejde jen o krásu fyzickou, ale i o krásu ducha soutěžící osobnosti, o charisma a osobní kouzlo finalistů. Proč finalistů? Protože už druhým rokem se nevolí jen krásné dívky, ale i zajímaví mladí muži. A nutno podotknout, že právě pánové to letos finalistkám natřeli na celé čáře. Po dosud nepřekonaném finále I. ročníku na koupališti a po loňském finále v přírodním amfiteátru se letos finalisté vrátili "pod střechu", do exkluzivních prostor Hotelu Voroněž na brněnském výstavišti, kde se konalo mj. loňské druhé semifinále.

miss_mr_charme2011-250

Na samotné volbě Miss a Mistr Charme je pak sympatické, že od loňska má československý rozměr. Vloni se první semifinále konalo ve Skalici, letos finálový tucet odvážlivců obohatili dva slovenští adepti, kteří rozhodně nehráli druhé housle - ba naopak... Nejexotičtějším finalistou byl Manuel Bento, původem až z Angoly!

Čtvrté finále Miss a Mistr Charme moderoval Zdeněk Junák. Za pozornost stála i vystoupení hostů. Zejména Ivy Mendlíkové, mistryně ČR v gymnastice, akademického studenta Bohuslava Jelena s hrou na speciální hudební nástroj "didžeridu", ale i hned tři hudební kousky Ilony Brymové, dále také Míša Haniaková, sopranistka sboru Canti di Praga. Všichni ovšem čekali zejména na výkony soutěžících i tradiční neotřelou nápaditost programu.

miss_charme2011-finalistky550
"Život je bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš!" sdělila publiku své krédo hned na úvod představovačky pozdější Miss Charme Alena Poláková, studentka sociální pedagogiky, nejen inteligentní, ale i krásná slečna (už dlouho nebylo vítězství tak jasné jako letos). Neméně připravená byla i Miss Haló novin, Anitě ovšem v konečném účtování uškodila velmi nepodařená volná disciplína (zpěv).

2. a 3. místo překvapivě obsadily Ilone Tupová (přesvědčila většinu poroty také dokonalým tělem) a teprve 13letá Denisa Oborná. Ano, i v tom tkví kouzlo Miss Charme, která není nijak věkově omezená, takže vedle třináctileté Denisy mohli porotci obdivovat třeba i 30letého finalistu Jiřího Martínka. Ten skončil také třetí, ale byl přitom nejlepší z českých (resp. moravských) adeptů na titul. A nebylo divu. Všechny přesvědčil zejména svým ostrovtipem a břitkým jazykem: "Je mi jako dobře uložené whisky... Koníčky? Pes, manželka, příroda...".  Ještě připravenější ale byli oba Slováci. Pozdější vítěz Alex Melicher z Piešťan a vicemistr Charme Oliver Chorvát z Bratislavy.

Více informací naleznete na www.charmemodels.cz.

red


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...