Začíná pátý ročník soutěže šarmu Miss a Mistr Charme. Přihlásit se můžete i vy

Brno, 9. března 2012 – Československá soutěž Miss a Mistr Charme 2012, kde nezáleží na výšce, váze nebo věku, ale pouze na šarmu a osobnosti, vstupuje do svého pátého ročníku. Již potřetí se bude volit nejen královna, ale i král šarmu. Casting do soutěže, kde odborná porota hodnotí krásu těla i duše, se uskuteční 5. května v hotelu Santon. Slavnostní finále s bohatým doprovodným programem pak bude hostit Orea Hotel Voroněž v říjnu. Pokud chcete zkusit své štěstí a dovedete zapůsobit svým šarmem, přihlaste se do soutěže na oficiálních stránkách pořádající agentury Charme charmemodels.cz.

sarm

Zájemci budou mít příležitost vyhrát vstupenky na akci s časopisem Brno Business. Loňským ročníkem slavnostního večera provázel Zdeněk Junák. Letos je mimo něj ve hře charismatický Jan Čenský a několik divadelních herců, jejichž jména zatím pořadatelé nezveřejnili. V porotě zasedne například tanečnice Libuška Vojtková, Daniela Magálová, ředitelka soutěže Miss Mirabelle Jana Couralová a spousta dalších známých a významných osobností. V minulém ročníku dominovala mezi ženami studentka Alena Poláková, mezi muži zvítězil Alex Melicher z Piešťan. Překvapením bylo mezi ženami třetí místo teprve třináctileté Denisy Oborné.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...