Semifinálový galavečer soutěže krásy LOOK BELLA 2015 se blíží

Brno, 2. listopadu 2015 - Ve středu 11. listopadu se v unikátních prostorech brněnské Laser Show Hall uskuteční Semifinálový galavečer XII. ročníku prestižní soutěže krásy LOOK BELLA 2015. Program večera bude opravdu pestrý!

look bella 2015

Celkem 24 krásných dívek a 12 urostlých mužů, kteří budou vybráni z castingů po celé ČR, se utkají o postup do Velkého Finále.

Kromě fashion show luxusních módních značek, jakými jsou například svatební a společenské šaty Evanielle, casual značky Mohito a Reserved nebo luxusní spodní prádlo značky Verso či šperky Lillien Czech, se diváci mohou těšit také na spoustu uměleckých vystoupení. Zatančí například evropsky úspěšná tanečnice pole-dance Eleanor, kterou můžete vidět i v letošní řadě soutěže Československo má talent a vystoupí řada dalších známých osobností. V porotě zasedne také patronka letošního ročníku soutěže Jitka Boho-Válková. Pro hosty bud připraven welcome drink, zábavná fotostěna, ochutnávky a tombola o hodnotné ceny. Po skončení programu bude připraven bohatý raut a afterparty.

XII. ročník soutěže LOOK BELLA 2015 je pokračováním úspěšné série předchozích ročníků soutěže. Cílem projektu je zvolit nejzajímavější tvář roku 2015 a otevřít začínajícím modelkám a modelům dveře do světa modelingu. Vítězové soutěže získají atraktivní a hodnotné ceny a také nabídku spolupráce s modelingovou agenturou Prestige models.

Od podobných modelingových „soutěží krásy“ se tato soutěž odlišuje především tím, že dává šanci nejenom mladým slečnám, ale přihlásit se a soutěžit mohou také mladí muži.

Vítězky a vítězové minulých ročníku soutěže jsou úspěšní v celorepublikových soutěžích krásy. Naší soutěží prošli například Gabriela Franková, Lucie Hadašová, Peter Menky, Jan Pippinger, Jakub Šmiřák či Antonín Beránek.

Finále LOOK BELLA 2015 se bude následně konat 11. prosince v Clarion Congress Hotel Praha. Více informací na webech lookbella.cz nebo prestigemodels.cz. Vstupenky na Semifinálový galavečer pořídíte na ticketstream.cz.


Související články: