V Brně se uskuteční hromadná jízda městem na in-line bruslích

Brno, 8. května 2011 (MEDIAFAX) - Na Moravském náměstí v Brně odstartuje v neděli 2. In-line jízda Brnem, provoz budou usměrňovat strážníci. Informaci potvrdila Denisa Kapitančíková, mluvčí Městské policie Brno.

inline_brusle250_thumb

Sraz příznivců jízdy na in-linech bude v 16 hodin na Moravském náměstí. Trasa povede ulicemi Lidická – Lužánecká – Drobného – náměstí 28. října – Příkop – Bratislavská – Koliště – Dornych – Úzká – Uhelná – Opuštěná – Křídlovická – Nové sady – Úzká – Dornych – Koliště a pak jízda skončí v parku na Moravském náměstí. "Hlídky strážníků zajistí především bezpečný průjezd křižovatkami," konstatovala Kapitančíková.

"O Brně se díky Velké ceně silničních motocyklů vždy říkalo, že je městem rychlých kol. Dnes už ovšem platí, že je také městem rychlých koleček, protože se tu u nás staly již tradicí tyto hromadné jízdy městem," uvedl primátor Roman Onderka (ČSSD).

In-line jízdu ke Dni Evropy pořádá Regionální rada Jihovýchod.

Irena Frolová, Lenka Horáková

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...