Půldenní golfový kurz v Žabovřeskách vaše děti rozhodně zabaví!

Brno, 25. srpna 2020 – Přemýšlíte o netradičním zážitku pro vaše dítě na konci prázdnin? Co takhle vyzkoušet půldenní golfový kurz v Brně-Žabovřeskách za pouhých 500 Kč? Golfový kemp na drivingu v Brně-Žabovřeskách je určen jak pro úplné začátečníky, tak bude přínosem i pro mírně pokročilé, kteří již golf někdy vyzkoušeli.

golf micek

Připraveny jsou tři termíny, a protože je počet dětí ve věku 10–15 let ve skupině omezen, doporučujeme rezervaci na telefonu 603 450 101. Termíny jsou vypsány na 26. 8. (středa), 28. 8. (pátek) a 31. 8. (pondělí).

Kurzy se konají na Driving range Brno-Žabovřesky na ulici Veslařská 23, a to v areálu bývalého zahradnictví. Začátek kurzů je v 9.00 hodin a ukončení ve 12.00 hodin. V každém termínu bude ve skupině maximálně šest dětí. Stravování v ceně kurzu zahrnuje pitný režim a ovocnou svačinu.

Program: Patování, krátká hra I, svačina, krátká hra II, dlouhá hra; kurz povede Ing. Lukáš Horák, PGAC Head Professional.

Jak se přihlásit:

  1. Osobně na golfové recepci na drivingu v Brně-Žabovřeskách
  2. Telefonicky na čísle 603 450 101 (recepce drivingu Brno-Žabovřesky)
  3. E-mailem na recepci drivingu Brno-Žabovřesky: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Více na webu https://gkzabovresky.cz/

Zabovresky-ilu-750


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...