Podpořte české golfové profesionály, staňte se partnerem Grandfinále

Závěr domácí sezony českých golfových profesionálů hostí tradičně GR Kaskáda a navzdory všem letošním překážkám tomu bude i tentokrát nejinak. Grandfinále, slavnostní závěr Czech PGA Tour 2020, se odehraje 1. - 4. října a kromě turnaje profesionálů o finanční výhry zahrnuje i bohatý doprovodný program včetně golfových turnajů pro partnery a slavnostního sobotního galavečera, kde budou vyhlášeni nejúspěšnější hráči sezony.

golf250

Pokud si nejste jisti, zda by mohl být podobný event pro vaši firmu přínosem, zkuste si odpovědět na tři níže uvedené otázky a jestliže vaše odpověď bude třikrát ano, je projekt Grandfinále Czech PGA Tour stvořen přímo pro vás:

  1. Hrajete vy osobně nebo některý z vašich obchodních partnerů golf?
  2. Máte ve svém diáři jeden nebo více volných dnů v termínu 1. - 4. října 2020?
  3. Má vaše firma zbytných alespoň 10 000 Kč?

A co je pro vaše partnerství potřeba udělat? Stačí jen odepsat "mám zájem - pošlete nabídku" a my se vám do dvou dnů ozveme - nebo - pokud dáváte přednost přímému kontaktu zavolejte na telefon 604 210 058 (Milan Vlček) nebo nám sdělte svou představu na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...