AVION Shopping Park představí světové i české regiony, začal Holandskem

Brno, 12. března 2013 – AVION Shopping Park přichází s originálním cestovatelským konceptem. Počínaje březnem se centrum každý měsíc promění v jednu ze světových zemí nebo v jeden z českých regionů. Návštěvníci se mohou těšit nejen na výstavy, fotografie a přednášky, ale především na trhy se speciálními produkty, desítky ochutnávek a tisíce drobných dárků a slev.

Avion-shopping-park-predstavi-regiony

První představovanou zemí je Holandsko. AVION se na celý březen zahalil do oranžové barvy a každý z návštěvníků má možnost zažít atmosféru amsterodamských ulic i polí plných tulipánů. Návštěvníci mohou ochutnat sýry, pivo, herinky, sladkosti, ale také se dozví všechno o historii konopí. Vše je doplněno o fotografie a přednášky. Březnová akce se koná pod záštitou Velvyslanectví Nizozemského království v České republice.

„Rozhodli jsme se pro netradiční koncept, který by měl každému návštěvníkovi zpříjemnit čas strávený v našem centru. Budeme postupně představovat jednotlivé země. Začínáme holandským březnem, italským dubnem, ale máme v plánu představit také Blízký Východ, jižní Čechy a v letních měsících například Chorvatsko. Chceme, aby si návštěvníci neodnášeli jen nákupy, ale také zážitky z dobře stráveného času,“ řekla Martina Procházková, marketingová manažerka shopping centra.

„Brno je dlouholetým partnerem města Utrecht a jejich vzájemná spolupráce byla vždy velice přínosná pro obě strany. Přiblížit naši kulturu všem Jihomoravanům určitě pomohou i tyto Holandské dny. Je nám potěšením, že jsme mohli tuto akci také podpořit,“ uvedl zástupce velvyslance Nizozemského království Christoffer Jonker.

Holandsko rozproudí v březnu celou nákupní zónu. AVION se rozhodl rozmístit do uliček stánky s produkty, fotografie, záhony s tulipány, ale také speciální koutky pro muže, děti, dámy a gurmány. Chybět nebude ani unikátní výstava tulipánů s více než stovkou druhů a barev květin.

„Jdeme úplně odlišnou cestou než ostatní centra. U nás zákazníci nebudou interaktivně zapojováni, ani nebudou soutěžit v nejrůznějších disciplínách. Budou se moci zapojit, pokud budou chtít, ale nebudou obtěžováni, pokud potřebují rychle nakoupit. Chceme jim však dát víc než jen nákup, proto jdeme do této sezony i s novým sloganem Odneste si víc,“ doplnila Martina Procházková.

(red)


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Kalendář vinařských akcí

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události