Další bežecký závod pro rodiny s dětmi již v sobotu v Brně

Brno, 17. května 2018 - V sobotu 19. května zavítá do Brna Sberbank Family Run. Závody v rámci seriálu Night Run budou patřit k největší běžecké události ve městě. Zážitkové běhy vedoucí kolem Svratky v Komárově se uskuteční již popáté a pořadatelé očekávají rekordní účast ve všech kategoriích.

„Slogan Běžíme spolu vystihuje hlavní myšlenku závodu. Chceme podpořit aktivní životní styl rodin a příjemně strávený společný čas, kdy si užijí své město jako běžci. Připravili jsme zajímavý doprovodný program, v rámci kterého mohou účastníci přispět i na dobrou věc a podpořit projekt neziskové společnosti Černí koně na výrobu ručních kol - handbike pro děti na vozíčku. Lidé si budou moci jízdu na handbike i vyzkoušet,“ prozrazuje Šárka Samková, ředitelka komunikace Sberbank CZ. Kromě toho je běžcům a návštěvníkům přichystán fotokoutek nebo soutěž o spořicí účet s vkladem 5 tisíc korun.

Závod je určen pro celé rodiny, včetně dětí, babiček a dědečků. Na trati jsou vítány i malé děti v kočárcích. Vzdálenost 2-3 km není nijak náročná a závod lze navíc klidně jen projít. Každý zaregistrovaný závodník dostane tričko, startovní číslo a také krásnou cílovou medaili s liškou.

Online registrace probíhají na stránkách Night Run a přihlásit se dá i na místě na v areálu Hněvkovského, Brno-Komárov v sobotu od 16 do 18.45 hodin. Účastníky Sberbank Family Run před startem zahřeje rozcvička s trenérem a v 19.15 hodin rodiny společně vyběhnou.


Související články: