Letošní sezona Czech PGA Tour vyvrcholí opět na Kaskádě

Brno/Kuřim, 30. září 2015 - Již tradičně se počátkem října v resortu Kaskáda poblíž Kuřimi odehraje finálový turnaj Czech PGA Tour. Golfoví příznivci se mohou těšit na vskutku reprezentativní hráčskou sestavu v čele s borci, kteří úspěšně prošli 1. fázi Kvalifikační školy European Tour – Filipem Mrůzkem, Ondřejem Lieserem, Janem Cafourkem a našim nejlepším amatérem Vítkem Novákem.

pga austerlitz ilustracni foto zdenek sluka

Od čtvrtka 1. října se osm desítek špičkových golfistů utká o vavříny v posledním, dvanáctém turnaji letošního seriálu Czech PGA Tour. Mimo výše uvedených úspěšných kvalifikantů z Q-School nebudou chybět zástupci užší i širší české profesionální špičky, nejlepší amatéři a startovní pole zpestří i řada skvělých cizinců, například vloni nadmíru úspěšný Holanďan Sven Maurits či populární Španěl Kino Navarro.

Poprvé v tomto ročníku je startovní pole zaplněné až po svou kapacitu a zájemci, kteří si účast nezajistili svými výkony v letošních turnajích či členstvím v Czech PGA Tour se již musejí hlásit pouze na čekací listinu.

Plná startovka nejvíc potěšila šéfa promotérské společnosti Česká 1, Pavla Krenka. „Poprvé jsme letos docílili plné startovky, z toho mám obrovskou radost. Většina českých hráčů si vrchol sezony nechce nechat ujít a počet i kvalita zahraničních účastníků znamená, že se diváci budou mít na co těšit,“ uvedl Krenek.

Turnaj SurGal Clinic Grand Finále Czech PGA Tour má dotaci 600.000,- Kč a pro většinu českých golfistů představuje vyvrcholení a zároveň zakončení sezony.

Vstup do areálu resortu Kaskáda je po všechny tři dny volný a fandové golfu jsou samozřejmě vítáni.

Program SurGal Clinic Grand Finále Czech PGA Tour:

  • Čtvrtek 1. října: 1. soutěžní kolo
  • Pátek 2. října : 2. soutěžní kolo, cut
  • Sobota 3. října: Finálové kolo pro 40 nejlepších (+T)
  • Neděle 4. října: PRO-AM

(red), foto: Zdeněk Sluka


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...