Na výstavišti vám v neděli zdarma půjčí in-line brusle a naučí vás na nich jezdit

in-line brusle brno vystaviste zdarmaBrno, 16. dubna 2015 – Začínající jaro přímo láká k tomu udělat něco pro své zdraví či objevit novou sportovní aktivitu. Přemýšleli jste někdy, že byste zkusili jízdu na in-line bruslích? A zůstalo zatím jen u vašeho přání? V neděli 19. dubna máte jedinečnou možnost tuto populární sportovní aktivitu vyzkoušet. A zcela zdarma!

Stačí se dostavit na brněnské výstaviště, kde se uskuteční zajímavá akce s názvem In-line megatest. Všichni návštěvníci si v pavilonu B budou moci zapůjčit jeden z 350 párů bruslí, obdivovat freestylovou show a naučit se bruslit se školou in-line bruslení. Hudební doprovod zajistí rádio Kiss Hády.  Pořadatelé slibují, že inlajnovou zábavu si užijí malí i velcí. Akci organizuje Sportobchod.cz a bližší informace naleznete na webu inline-test.cz.

(red)


Související články:

Komentáře  

 
0 #1 Isla 2018-11-14 08:17
Thank you for being my personal tutor on this issue.
My spouse and i enjoyed your own article quite definitely and most of all favored how you handled the areas I regarded as controversial.
You're always really kind towards readers like me and aid me in my life.

Thank you.

my blog: http://diendansuachua.net/soikeo-info-cap-nhat-higuain-khang-dinh-chua-bao-gio-co-y-dinh-roi-juventus.t2003.html: http://diendansuachua.net/soikeo-info-cap-nhat-higuain-khang-dinh-chua-bao-gio-co-y-dinh-roi-juventus.t2003.html
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit