Projeďte se Brnem na in-line bruslích

Brno, 9. května 2013 - Druhá letošní jízda městem Brnem na in-line bruslích proběhne v rámci programu Dne Evropy v sobotu 11. května. Jízdu pořádá Regionální rada regionu soudržnosti Jihovýchod ve spolupráci se sportovním klubem Black Ice Brno. Start bude tentokrát na Moravském náměstí a účastníci mohou přijít již v 15:30.

Pro velké i malé účastníky je připraven bohatý doprovodný program. Děti se mohou těšit na skákací hrad a jízdu zručnosti s Městskou policií (kterou budou moci absolvovat na vlastních nebo půjčených kolech). Bude zde kreslení na obličej, drobné dětské hry, vystoupení dřevárenského šermu a aerobiku z DDM Junior a jízda na maxikoloběžce. Dospělí se budou moci podívat na freestylové vystoupení bruslařů a twinboardistů, a především excelentní BMX exhibici na U-rampě. Všichni účastníci dostanou pozornost a občerstvení, bude přítomen stánek Kofi-Kofi. Samotná jízda bude odstartována přesně v 17:00 hodin a pojede se tentokrát i přes střed města.

Trasa:

Moravské náměstí - Rooseveltova - Kobližná - náměstí Svobody - Rašínova - Moravské náměstí - Lidická - Lužánecká - Drobného - Pionýrská - Staňkova - Rybníček - Štefánikova - Palackého - obrátka v úrovni ulice Malátova - Palackého - Štefánikova - Lidická - Moravské náměstí


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit