Zbrojovku čeká v Teplicích poslední zápas podzimní sezóny

FC_zbrojovka_Brno_hraci250ZBrno, 23. listopadu 2012 – Poslední ligové utkání v letošním kalendářním roce sehrají fotbalisté Zbrojovky v neděli 25. listopadu na hřišti FK Teplice. Podle trenéra Petra Čuhela bude chtít Zbrojovka vybojovat minimálně bod. Situaci však brněnskému celku komplikují zranění, informoval mluvčí Zbrojovky Antonín Zabloudil.

Po domácí výhře nad poslední Příbramí čeká Zbrojovku duel na půdě předposledního celku prvoligové tabulky. Poslední zápasy Severočechů naznačují, že v neděli to bude ještě o něco těžší duel. „Po příchodu trenéra Ščasného šly Teplice nahoru. Porazily například Jihlavu 3:1 nebo Liberec 3:0, před týdnem jim moc nechybělo k tomu, aby bodovali na Spartě," upozorňuje trenér Petr Čuhel.

Pohled na soupisku Teplic potvrzuje názory většiny odborníků, kteří předpokládají, že se Tepličtí na jaře posunou v tabulce nahoru. „Kádr určitě neodpovídá jejich současnému umístění. V poslední době ale začínají hrát to, co by měli. Mají rychlý přechod do útoku a výborné standardky. S námi potřebují bodovat naplno, ale my se jim to budeme snažit co nejvíc znepříjemnit. Chceme hrát aktivně a vybojovat minimálně bod," prohlašuje Čuhel.

Situaci však zbrojovákům opět komplikuje řada absencí. Po disciplinárním trestu se sice vrací útočník Škoda, ovšem po vyloučení s Příbramí bude chybět Mezlík. Na marodce jsou dlouhodobě zranění Švancara s Králem, k zápasu stále není připraven ani Halaška. V tomto týdnu má navíc svalové problémy Sus a nejistý je také start Kaufmana. „Bohužel se nám nedaří ustálit sestavu, oproti utkání s Příbramí budeme muset udělat minimálně dvě vynucené změny," povzdechl si Čuhel, jehož tým při absenci Švancary a Mezlíka povede v neděli jako kapitán poprvé v lize Pavel Zavadil.

Nedělní utkání na teplických Stínadlech začíná ve 13.30 hod.


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit