Fotbalová Zbrojovka vyzývá fanoušky ke spolupráci na projektu Naše Zbrojovka

Brno, 16. listopadu 2012 – Fotbalový klub FC Zbrojovka Brno oslaví příští rok sto let existence. Při té příležitosti spustil klub ve čtvrtek internetové stránky věnované stoleté historii klubu. Zbrojovka zároveň nabízí všem fanouškům možnost podílet se na výstavě a publikaci, které významné jubileum připomenou.

1FC_Brno-Zbrojovka-travnik250

Fotbalová Zbrojovka slaví v roce 2013 stoleté výročí a za tuto dlouhou dobu prožili její příznivci, hráči a funkcionáři spoustu opojných momentů. Při příležitosti významného jubilea chce klub vyzvat všechny, v jejichž srdcích má Zbrojovka své pevné místo, ke spolupráci na projektu "Naše Zbrojovka". Díky němu mohou všichni fanoušci zveřejnit svůj příběh, který je založen na jejich srdečním vztahu s klubem. Ke krátkému textu by měli pokud možno přiložit také fotografii, ať už svoji, nebo třeba nějakého předmětu, který má souvislost se Zbrojovkou a jejich příběhem.

Tyto příběhy mohou zasílat na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Nejlepší příspěvky budou zveřejněny na stránkách a jejich autoři budou oceněni. Celý projekt je založen na stoleté tradici klubu a jeho úspěšná realizace závisí právě zejména na fanoušcích.

Klub FC Zbrojovka Brno zároveň vyzývá ke spolupráci všechny fanoušky, kteří by se chtěli podílet nejen na obsahu webu www.nasezbrojovka.cz, ale i na připravované veřejné výstavě, či tvorbě chystané publikace ke stoletému výročí. Pokud máte doma zajímavé historické fotografie, dokumenty, odznaky či jiné relikvie, kontaktujte prosím zástupce klubu opět na emailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

(red)


Související články: