Fotbalisté Zbrojovky během ligové přestávky navštíví nemocné a opuštěné děti

Brno, 9. prosince 2012 – Hráči fotbalového klubu FC Zbrojovka Brno se v prosinci zúčastní několika charitativních akcí. V rámci projektu Naše Zbrojovka dětem navštíví Kliniku dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie v Brně a čtyři jihomoravské dětské domovy, uvedl tiskový mluvčí klubu Antonín Zabloudil.

zbrojovka

První akci mají fotbalisté naplánovanou na pondělí 10. prosince, kdy zástupci klubu a pět hráčů prvoligového týmu navštíví Kliniku dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie v brněnských Černých Polích. Od 13.30 hod. je na programu zábavné odpoledne v Teyschlově hale, jehož součástí bude autogramiáda hráčů, přehlídka jejich fotbalových dovedností, soutěže pro děti a také předání dárků, které klub FC Zbrojovka Brno vybral při charitativní sbírce při posledním domácím ligovém utkání s Příbramí. Po skončení programu fotbalisté navštíví na pokojích také pacienty, kteří jsou upoutání na lůžko.

V následujících dvou dnech pak hráči Zbrojovky navštíví čtyři dětské domovy na jižní Moravě. V úterý 11. prosince budou od 15 hodin v Mikulově a přibližně od 16.30 v Hodoníně. Ve středu 12. prosince pak ve stejnou dobu nejprve v Boskovicích a poté v Tišnově.

(red), ilustrační foto: archiv FC Zbrojovka Brno


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...