V zimní přípravě čeká Zbrojovku Tipsport liga i soustředění v Turecku

Brno, 27. listopadu 2012 – Fotbalisté brněnské Zbrojovky by měli během zimní přípravy sehrát minimálně dvanáct přátelských utkání. Vyplývá to z informací, které poskytl tiskový mluvčí klubu Antonín Zabloudil. Příprava hráčů na jarní část ligové sezóny vyvrcholí začátkem února na desetidenním soustředění, které se s nejvyšší pravděpodobností uskuteční v Turecku.

1FC_Brno-Zbrojovka-travnik250

Začátek zimní přípravy mají hráči Zbrojovky naplánovaný na čtvrtek 3. ledna. Na rozdíl od minulých let nepojedou v úvodu přípravného období na kondiční soustředění, ale fyzičku budou nabírat přímo v Brně.

Zbrojovka bude během zimní přestávky již tradičně pořádat jednu ze skupin zimní Tipsport ligy, která se odehraje na umělé trávě v Brněnských Ivanovicích. Svěřenci trenéra Čuhela se postupně utkají s Jihlavou (9. ledna - 13.00), Zlínem (13. ledna - 13.00), Znojmem (16. ledna - 11.00) a Slováckem (19. ledna - 13.00), informoval Zabloudil. Pokud se zbrojovákům podaří skupinu vyhrát, bude je čekat finálový turnaj v Berouně (26. – 27. ledna). V opačném případě sehrají ve stejném termínu v Brně zápas o konečné umístění se soupeřem z ostravské skupiny.

Vedle zápasů v Tipsport lize sehraje Zbrojovka v Brněnských Ivanovicích přípravný zápas s HFK Olomouc (16. ledna - 9.15) a se slovenským Trenčínem, k němuž by mělo dojít mezi 22. a 24. lednem.

„Během soustředění v Turecku by měli zbrojováci sehrát tři zápasy se zahraničními soupeři a na sobotu 16. února je naplánována generálka v Brně s druholigovou Opavou," doplňuje informace o zimní přípravě Zabloudil.

Jarní část Gambrinus ligy odstartuje Zbrojovka v sobotu 23. února zápasem s lídrem tabulky Viktorií Plzeň.

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...