Vydejte se v sobotu na večerní jízdu Brnem na inline bruslích

Brno, 27. července 2012 – Sportovní klub Black Ice připravil pro milovníky inline bruslení již 5. ročník organizovaných jízd Brnem. Další možnost projet se po jinak pro bruslaře zapovězených silnicích budou mít Brňané tuto sobotu 28. července. Přibližně hodinová projížďka tentokrát povede kolem řeky Svratky. Sraz je v 19.30 hodin na parkovišti firmy SIKA v Komíně. Bruslaři by si neměli zapomenout vzít přilbu. O akci informují stránky Brno-inline.cz.

Jízda bude zajištěna také po bezpečnostní stránce, účasníky doprovodí organizátoři na bruslích, strážníci a sanitka. Chybět nebude doprovodný program v místě startu a cíle. Jezdci na kolečkových bruslích tentokrát projedou trasu: parkoviště Sika, Brno-Komín – Bystrcká – Branka – Hlavní – Veslařská – Anthropos – Veslařská – podél vozovny až na kruhový objezd – Hlavní – Branka – Bystrcká – parkoviště Sika Brno-Komín. Účast na akci je zdarma.

Sportovní klub Black Ice založil několikanásobný mistr ČR v silniční cyklistice Michal Hrazdíra. V současné době má klub přibližně dvacet členů, kteří se aktivně věnují inline rychlobruslení. Cílem klubu je vytvořit kvalitní zázemí pro rozvoj tohoto sportu, a to nejen pro závodníky, ale také pro začínající malé bruslaře. Jízdy městem na inline bruslích pořádá od roku 2008.


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit