Flédu ovládne Masala Soundsystem a Molotov Cocktalil Party

fleda koncert Brno, 15. ledna 2015 - Taneční party v kombinaci DJs a živé kapely. Směs dub, drumstep, electro, drum’n’bass a worldbeat prolínající se ve třech různých různých projektech. V sobotu 17. ledna bude Fléda patřit electru a dalším tanečním stylům.

Na party pod názvem VISEGRAD MASALA vystoupí Masala Soundsystem [PL] / 3CK [SK] / Árony Szilagyi [HU]. VISEGRAD MASALA je mezinárodní projekt polské neziskové organizace FUNDACJA PLANET s finanční podporou Visegrádského Fondu. Závěr večírku obstará MOLOTOV COCTAIL PARTY (DJ's set).

Masala soundsytem (Polsko) - Od melancholického dubu k bláznivé energii electra, dancehallu, breakbeatu a drum'n'bass, od Východu k Západu, od minulosti k budoucnosti, od Valašska po Bangladéš. Souboj tradičních strunných nástrojů s moderními zvuky turntablismu a syntezátorů, konfrontaci orientálních bubnů jako jsou darbuka nebo dhol s bicími automaty a beatboxem, setkání archaického hrdelního zpěvu ze sibiřské Tuvy se současnou angažovanou urban poetry v podání dnešních MC's.

DJ 3CK (Slovensko) – špičkový slovenský turntablista, známý svým jedinečným scratchingem a účastí na množství slovenských i zahraničních projektů. Jeden z hlavních slovenských promotérů DJingu a turntablismu.

ÁRON SZILÁGYI (Maďarsko) – jeden z nejlepších světových hráčů na brumle (jew's harp), podílející se na stovkách vystoupení a worskshopů po celém světě, ať už jako sólový umělec nebo člen známých skupin Airtist a Navrang. Áron je také známý maďarský promotér world music, který má na svědomí mnoho kulturních akcí a také hlava neziskové organizace Eurokult.

Zdroj: Fléda


Související články:

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Nejbližší akce

Žádné události

Tiskárna Brno (CCB)