Do Brna míří jazzman Hancock a zpěvačka ZAZ

Brno 25. listopadu 2014 – Tři dny, dva velkolepé koncerty. Brněnská hala Vodova zažije v krátkém čase dvě hudební lahůdky. V sobotu 29. listopadu tu vystoupí legendární americký pianista Herbie Hancock a v pondělí 1. prosince rozverná francouzská zpěvačka ZAZ.

Oba koncerty začínají o půl osmé. Vstupenky na jazzové kvarteto Herbieho Hancocka lze zakoupit na webu herbiehancock.eu, v sítích SMS Ticket, Ticketportal a v tradičních kamenných předprodejích. Posledních pár desítek VIP vstupenek na koncert ZAZ nabízí web nejkoncerty.cz a tradiční předprodeje.

„Na Herbieho Hancocka budeme prodávat vstupenky i na místě. Kdo si chce užít koncert na ploše, měl by si je ale raději koupit dřív. Zbývají jich totiž už jen poslední desítky,“ upozorňuje umělecký ředitel agentury Twentyfourseven Promotions a JazzFestu Brno Vilém Spilka. To fanoušci ZAZ musí jednat o poznání rychleji. Koncert byl měsíc předem vyprodaný. Poté co někteří čestní hosté nevyužili pozvání, poskytli pořadatelé veřejnosti ještě limitovanou edici VIP vstupenek, ale i ty rychle mizí. Během týdne jich z prodeje ubyly tři čtvrtiny a v současnosti jich zbývá už sotva několik desítek.

„VIP vstupenky přinášejí jejich majitelům atraktivní bonusy. Jako dárek dostanou nové CD a DVD od ZAZ, mají přednostní vstup do haly, exkluzivní garantovaná místa k sezení a po koncertě se můžou doplnit energii a občerstvit se ve VIP zóně,“ říká Spilka. Pořadatelé zároveň nevylučují, že několik málo vstupenek VIP v kategorii na sezení bude v prodeji i na místě.

Oba koncerty začínají o půl osmé a hala se v obou případech otevře už v 18 hodin. Majitelé VIP vstupenek na koncert ZAZ do haly můžou vklouznout už o čtvrt hodiny dřív a dostat se tak přímo pod pódium. U obou koncertů pomohou návštěvníkům infostánky, z nichž jeden bude před halou a druhý uvnitř. Vzhledem k nízkému počtu parkovacích míst doporučují pořadatelé dopravu pomocí MHD, případně využít parkovací stání v okolních ulicích – Purkyňova, Srbská, Vodova, Riegrova či Hlaváčkova.


Související články:

Kulturní akce v Brně

<<  Leden 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce

Žádné události

Šalina 300x250