Národní divadlo netradičně představuje tváře svých zaměstnanců

Brno, 8. října 2014 - Nové vedení Národního divadla Brno vzalo výzvu ke změně vážně. Začalo od píky – změnou vizáže. Hvězdami nové reklamní kampaně jsou ti, bez nichž se divadelní provoz sice neobejde, ale pro běžného návštěvníka to mohou být hrdinové bez tváře.

narodni divadlo brno nova kampan

Zaměstnanci divadla – vrátný, hlídač, rekvizitářky i kulisáci. Ti, kteří by se „normálně“ nikdy na plakát nedostali, shlížejí z velkoformátových fotografií špičkového českého fotografa Ivana Pinkavy a příběhy vepsané do jejich tváří korespondují, nebo naopak ironicky kontrastují s titulem inscenace. A upozorňují a lákají, předávají všem, kdo ho chtějí zaznamenat, důležitý vzkaz: divadlo je vaše, je tu pro vás – pro lidi. A dělají ho pro vás zase jen lidé. A všichni jsou pro zdar podniku stejně důležití, i když jejich jména v obsazení mnohdy nenajdete.

Novou, moderní vizuální podobu kampaně vytvořili grafik Robert V. Novák a fotograf Ivan Pinkava. Kouřové signály, které tato kampaň vysílá, jsou jasně čitelné: v Brně je divadlo, divadlo je pro lidi, lidi, přijďte do divadla!

Stejně přesvědčivě a důrazně budou zvát na jednotlivé inscenace protagonisté – herci, tanečníci, zpěváci. Dávají všanc nejen své tváře a doufají, že vnímavý a pozorný divák pozvání přijme. Oběma stranám je jasné, že jedna bez druhé se neobejde.

narodni divadlo brno nova kampan plakaty tvare zamestnancu

Zdroj: NdB


Související články:

Komentáře 

 
0 #1 Karlos 2014-10-09 07:41
To musela být ale hlava, co to vymyslela. Jako fór dobrý, ale jinak z toho dýchají léta minulá. Hvězdami nejsou herci, ale personál. SKVĚLÉ!
 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...