Fléda o víkendu ožije francouzským jarmarkem

Brno, 3. dubna 2013 – Klubu Fléda se o víkendu 6. a 7. dubna promění ve francouzský koloniál. Nebudou chybět stánky s originální módou, gastronomické speciality, šperky a jiné zboží, informovala za pořadatele Andrea Vojtěchovská. Jarní Koloniál se uskuteční jako doprovodná akce festivalu francouzské kultury Bonjour Brno.

kolonial fleda

Na jarmarku v prostoru hudebního klubu budou mít své stánky výrobci originální módy, mladí návrháři, designoví kreativci, šperkaři, výrobci kabelek i všech nejrozličnějších a nápaditých drobností. Novinkou bude možnost nechat si na místě udělat afro copánky.

Na své si přijdou i gurmáni, svou restauraci po širým nebem na dvorku bude mít věhlasná restaurace La Bouchée, která chystá opět své delikatesy a přímo
na místě bude připravovat palačinky. Nebudou chybět další gurmánské stánky již Koloniálem známých prodejců francouzských delikates (paštiky, sýry, víno a jiné).
Akci pořádá klub Fléda ve spolupráci s francouzským institutem Alliance française v rámci festivalu Bonjour Brno. Vstup je po oba dva dny od 10 do 19 hodin zdarma.

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...