Monkey Business zahájí na Flédě turné k nové desce

Brno, 26. února 2013 – Své třinácté narozeniny oslaví Monkey Business vydáním desky Happiness of Postmodern Age. Tour Štěstí postmoderní doby, které desku představí celé České republice, začne 1. března na prknech brněnské Flédy. Oficiální termín uvedení desky do prodeje je sice až 8. března, pro fanoušky ale kapela nachystala předprodej nové desky už na Flédu.

fleda turek

Deska obsahuje celkem dvanáct songů, na některých z nich se podílela písničkářka Joan Baez. „Joan Baez nám nazpívala party do tří písní tak úžasným způsobem, že jsme zcela zcepeněli. Je to osobnost a za to, že se zahodila s naším bezvýznamným souborem, jí patří velký dík," doplňují Monkey Business.

Kapela celou svou historií zůstala v neměnné sestavě spolu hlavními osobnostmi – Romanem Holým, Tonyou Graves a Matějem Ruppertem. Monkey Business vydali šest studiových alb a byli oceněni čtrnácti cenami Akademie populární hudby „Anděl". Koncerty Monkey Business nabité pozitivní energií bývají v Brně nezřídka kdy vyprodané. Navštívit koncert na Flédě znamená jedinečnou šanci být jedním z prvních, kteří uslyší naživo novou desku a budou mít možnost si ji koupit.
Vstupenky na koncert můžete koupit v předprodeji za 340 Kč, na místě pak za 390 Kč.

Zdroj: Fléda, foto: Kryštof Turek


Související články:

Kulturní akce v Brně

<<  Červen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  3  4  5
  6  7101112
1314151719
2021222324
27282930   
Nejbližší akce

Žádné události