Monkey Business zahájí na Flédě turné k nové desce

Brno, 26. února 2013 – Své třinácté narozeniny oslaví Monkey Business vydáním desky Happiness of Postmodern Age. Tour Štěstí postmoderní doby, které desku představí celé České republice, začne 1. března na prknech brněnské Flédy. Oficiální termín uvedení desky do prodeje je sice až 8. března, pro fanoušky ale kapela nachystala předprodej nové desky už na Flédu.

fleda turek

Deska obsahuje celkem dvanáct songů, na některých z nich se podílela písničkářka Joan Baez. „Joan Baez nám nazpívala party do tří písní tak úžasným způsobem, že jsme zcela zcepeněli. Je to osobnost a za to, že se zahodila s naším bezvýznamným souborem, jí patří velký dík," doplňují Monkey Business.

Kapela celou svou historií zůstala v neměnné sestavě spolu hlavními osobnostmi – Romanem Holým, Tonyou Graves a Matějem Ruppertem. Monkey Business vydali šest studiových alb a byli oceněni čtrnácti cenami Akademie populární hudby „Anděl". Koncerty Monkey Business nabité pozitivní energií bývají v Brně nezřídka kdy vyprodané. Navštívit koncert na Flédě znamená jedinečnou šanci být jedním z prvních, kteří uslyší naživo novou desku a budou mít možnost si ji koupit.
Vstupenky na koncert můžete koupit v předprodeji za 340 Kč, na místě pak za 390 Kč.

Zdroj: Fléda, foto: Kryštof Turek


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...