Kostel sv. Jakuba rozezní gregoriánský chorál

Brno, 12. listopadu 2012 – Soubor pěvkyň Tiburtina ensemble věnující se interpretaci historické hudby vystoupí v neděli 2. prosince v kostele sv. Jakuba v Brně. Pod gotickou klenbou zde první adventní neděli od 17.00 přednesou gregoriánský chorál. Výjimečným hostem večera bude herečka Daniela Kolářová, která doplní hudební ráz podvečera přednesem dobové, adventní poezie.

tiburtina

SOUTĚZ UKONČENA

Ve kterém pražském divadle má stále angažmá Daniela Kolářová?

  1. Divadlo na Vinohradech
  2. Národní divadlo
  3. Divadlo Na zábradlí

Dva výherci obdrží dvě volné vstupenky na představení Tiburtina ensemble, které se uskuteční 2. prosince od 17.00 v kostele sv. Jakuba v Brně. Správné odpovědi posílejte do pondělí 26. listopadu na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , do předmětu zprávy uveďte "advent". Výherci budou včas kontaktováni redakcí.
 

Tiburtina ensemble je souborem mladých pěvkyň, které koncertují v celé Evropě a jsou uznávány nejen kvůli atraktivnímu repertoáru, ale i pro mistrovskou interpretaci především historické hudby. V pořadu zazní skladby převážně s latinskými texty, jejichž překlady bude možno nalézt v programech.

Pořadatelem je agentura Musia. Vstupenky zakoupíte od 7. listopadu v Domě pánů z Lipé na náměstí Svobody nebo si je můžete objednat na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Cena je 220 Kč, senioři a studenti zaplatí 180 Kč. Vstupenky budou k dispozici také hodinu před představením na místě konání za 240 / 200 Kč.

 

(red), foto: Tiburtina ensemble, archiv souboru


Související články: