Brněnská filharmonie zahraje rockový koncert na podporu handicapovaných dětí

Brno, 7. září 2012 - V pátek 14. září přivítá sál brněnského besedního domu publikum podporující sportování handicapovaných dětí a mládeže. Filharmonici pod taktovkou Miloše Machka provedou slavná rocková popová díla od skupin  Queen, Rolling Stones, The Beatles, AC/DC, Jethro Tull, Deep Purple či Van Halen a další.

kytara

Diváky budou handicapovaní mladí lidé, které Emil podporuje stejně jako vybraní dobrovolníci, pro něž je tento koncert poděkováním za jejich práci. Část vstupenek je možné rovněž zakoupit a kromě zážitku z neobvyklého a atraktivního koncertu podpořit doboru věc. Výtěžek z prodeje vstupenek za jednotnou cenu 300 Kč je totiž určen právě na podporu handicapovaných sportujících dětí.

Koncert se koná v pátek 14. září v 18:00 hod. v brněnském Besedním domě. Členové filharmonického orchestru představí v netradiční podobě skladby světového rocku a popu, které posluchači znají v původní podobě například od skupin Queen, Rolling Stones, The Beatles, AC/DC, Jethro Tull, Deep Purple či Van Halen a další.

Vstupenky je možné objednat přímo v Nadačním fondu na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , případně v předprodejích Filharmonie Brno, Student Agency nebo BKC.

Nadační fond Emil pomáhá získávat finanční prostředky pro handicapované děti. Už od roku 2003 je Emil symbolem pomoci handicapovaným dětem, kterým sport pomáhá nalézt smysl života a překonat vlastní handicap. Za dobu své existence získal Emil pro handicapované více než 17 milionů korun. Kromě individuální podpory jednotlivých handicapovaných osob pořádá Emil pravidelně Evropské hry handicapované mládeže, které dávají dětem a mladým lidem unikátní příležitost zažít setkání se svými handicapovanými i nehandicapovanými vrstevníky. Členy správní rady, kteří rozhodují o rozdělení prostředků a dohlížejí na činnost nadace jsou například herec a moderátor Jan Kraus, několikanásobná olympijská medailistka Štěpánka Hilgertová nebo mistr světa v cyklistice Jiří Ježek.

(red)


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události