Soutěžící z Hlasu ČeskoSlovenska se představí v brněnské Olympii

Brno, 16. května 2012 - Jediná talentová show, která každý týden baví miliony diváků TV Nova v Česku a TV Markíza na Slovensku, jde do finále! Již za necelé tři týdny budou oba národy znát svůj Hlas! Vy si ho můžete poslechnout naživo už nyní. A co víc, dokonce si vítěze nebo vítězku nechat podepsat! Společný koncert a autogramiáda finalistů soutěže Hlas ČeskoSlovenska se uskuteční v pátek 18. května od 16:00 v brněnském nákupním a zábavním centru Olympia.

hlas-ceskoslovenska-brno

Po úspěchu bratislavského koncertu se na setkání se zpěváky bojujícími o titul Hlas ČeskoSlovenska mohou těšit také čeští fanoušci. Jedno ze dvou společných vystoupení spojených s autogramiádou finalistů talentové show proběhne již v pátek 18. května od 16:00 v Brně.

Využijte jedinečnou příležitost a prožijte odpoledne s budoucími hvězdami česko-slovenského hudebního nebe. Kromě podpisu si z brněnského nákupního a zábavního centru Olympia budete moci odnést také vstupenky na přímý přenos mezinárodní show, o něž se bude soutěžit už od 15:00.

Dvouhodinovým programem bude provázet moderátorka Iva Lecká. Týmy Dary Rolins, Michala Davida, Pepy Vojtka a Rytmuse v něm vždy zazpívají jednu společnou píseň a poté vystoupí jednotliví soutěžící sólově. Přijďte si poslechnout, jak zní největší hity tuzemských i zahraničních interpretů v jejich podání. Hlas ČeskoSlovenska je soutěž, ve které jde od začátku o jediné: o Hlas. Všichni budou dobří a všichni vás budou bavit. Přesvědčit se o tom můžete už tento pátek v Brně.

Druhý a zároveň poslední společný koncert čeká finalisty pouhý den před samotným Grandfinále, v sobotu 2. června v  nákupním a zábavním centru FORUM Nová Karolina v Ostravě.

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...