Soutěžící z Hlasu ČeskoSlovenska se představí v brněnské Olympii

Brno, 16. května 2012 - Jediná talentová show, která každý týden baví miliony diváků TV Nova v Česku a TV Markíza na Slovensku, jde do finále! Již za necelé tři týdny budou oba národy znát svůj Hlas! Vy si ho můžete poslechnout naživo už nyní. A co víc, dokonce si vítěze nebo vítězku nechat podepsat! Společný koncert a autogramiáda finalistů soutěže Hlas ČeskoSlovenska se uskuteční v pátek 18. května od 16:00 v brněnském nákupním a zábavním centru Olympia.

hlas-ceskoslovenska-brno

Po úspěchu bratislavského koncertu se na setkání se zpěváky bojujícími o titul Hlas ČeskoSlovenska mohou těšit také čeští fanoušci. Jedno ze dvou společných vystoupení spojených s autogramiádou finalistů talentové show proběhne již v pátek 18. května od 16:00 v Brně.

Využijte jedinečnou příležitost a prožijte odpoledne s budoucími hvězdami česko-slovenského hudebního nebe. Kromě podpisu si z brněnského nákupního a zábavního centru Olympia budete moci odnést také vstupenky na přímý přenos mezinárodní show, o něž se bude soutěžit už od 15:00.

Dvouhodinovým programem bude provázet moderátorka Iva Lecká. Týmy Dary Rolins, Michala Davida, Pepy Vojtka a Rytmuse v něm vždy zazpívají jednu společnou píseň a poté vystoupí jednotliví soutěžící sólově. Přijďte si poslechnout, jak zní největší hity tuzemských i zahraničních interpretů v jejich podání. Hlas ČeskoSlovenska je soutěž, ve které jde od začátku o jediné: o Hlas. Všichni budou dobří a všichni vás budou bavit. Přesvědčit se o tom můžete už tento pátek v Brně.

Druhý a zároveň poslední společný koncert čeká finalisty pouhý den před samotným Grandfinále, v sobotu 2. června v  nákupním a zábavním centru FORUM Nová Karolina v Ostravě.

(red)


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
141516171820
212223252627
282930    
Nejbližší akce

Žádné události