Výstavu obřích květinových dekorací doprovodí v Olympii víkendové koncerty

Brno, 15. března 2013 – Kvetoucí sochy hudebníků a tanečníků v životní velikosti doslova vyrostly v minulých dnech v brněnské Olympii. Originální květinové dekorace jsou totiž hlavní náplní výstavy Jarní orchestr, která v obchodním centru potrvá až do 7. dubna. Její program během úterků a víkendů doplní koncerty známých brněnských jazzmanů.

Olympia-Brno Jarni-orchestr

Neobvyklé zelené sochy vytvořené z trávy a květin mohou od čtvrtku vidět návštěvníci brněnské Olympie. Navzdory zimnímu počasí tu totiž odstartovala výstava Jarní orchestr. Její součástí budou až do 7. dubna i úterní a víkendové koncerty známých jazzových hudebníků.

„Saxofonistu Radka Zapadla mohou znát milovníci jazzu díky jeho dlouholeté spolupráci s českými skupinami Petr Zelenka Trio nebo Robert Balzar Trio. Klavírista Radek Bagár pak určitě posluchače zaujme originální kombinací jazzu, soulu a latino hudby,“ říká marketingová manažerka Olympia Brno Lucie Nedbalová.

Výstavu kromě hudby doprovodí i fotografická soutěž o nejhezčí jarní dekoraci. Zájemci se navíc mohou sami přímo v centru vyfotit na jedné z rozkvetlých dekorací a odnést si tak kus jarní atmosféry s sebou domů. „I po svém skončení ale výstava udělá návštěvníkům radost. Části květinové výzdoby jim totiž rozdáme, aby si každý z nich mohl doma udělat svou vlastní malou jarní výstavu,“ dodává Nedbalová.

(red)


Související články:

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Kulturní akce v Brně

<<  Říjen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
101112141516
1718192021
24252627282930
31      
Nejbližší akce
13.10. Agadir uvádí... Moravské souzpěvy..
22.10. ASTROVÍKEND - Dny tajemna a zdraví..