Královny krásy nahradí na přehlídce v Olympii umělé modelky

Brno, 7. května 2013 – V březnu nejkrásnější žena planety Tereza Fajksová, v květnu dvanáct figurín v prosklených vitrínách. Netradiční módní přehlídku si pro své návštěvníky připravila od 9. do 26. května brněnská Olympia. Místo živých královen krásy tu totiž aktuální módní trendy představí umělé modelky. Do originální výstavy Léto se stylem se navíc mohou díky doprovodné soutěži zapojit i sami zákazníci.

Tereza fajksova olympia brnojpg

Netradiční formát statické výstavy se pro letní módní přehlídku rozhodla zvolit Olympia Brno. Klasické molo s modelkami totiž nahradí devět stálých scenérií. „Během tradiční módní přehlídky si diváci většinou nestihnou všechny modely ani pořádně prohlédnout. Díky výstavě ale mají téměř tři týdny na to, aby načerpali inspiraci, jak se obléci nejen na romantickou večeři či letní večírek, ale i na sport, turistiku nebo procházku po pláži,“ říká marketingová manažerka Olympia Brno Lucie Nedbalová.

V průběhu výstavy se navíc mohou do přehlídky aktivně zapojit i sami návštěvníci. „Stačí, když se v Olympii vyfotí ve svém oblíbeném modelu a fotografii nám pošlou e-mailem. V doprovodné soutěži necháme zkušeného stylistu, aby jejich modely zhodnotil. Nejlepší z nich odměníme nákupem zdarma, ten vůbec nejstylovější k němu navíc získá i doprovod stylisty. Módní tipy budeme průběžně zveřejňovat i na našem Facebooku,“ dodává Nedbalová. Výstavu Léto se stylem doplní rovněž výstava fotografií evropských metropolí.


Související články: