Koncert brněnských jazzmanů zakončí výstavu obřích květinových dekorací

Brno, 4. dubna 2013 – Poslední šanci vidět výstavu Jarní orchestr mají tento víkend návštěvníci brněnské Olympie. Netradiční přehlídku obřích květinových dekorací totiž již tuto neděli uzavře jazzový koncert. Část květinové výzdoby si budou moci zájemci po skončení výstavy odnést s sebou domů.

jarni-orchestr Olympia Brno

Navzdory mrazivému počasí vládlo poslední tři týdny brněnské Olympii jaro. V rámci výstavy Jarní orchestr tu totiž mohli návštěvníci vidět sochy v životní velikosti vytvořené z trávy a květin. Neobvyklou přehlídku zakončí tento víkend od 13 hodin koncerty brněnských hudebníků Radka Bagára a Radka Zapadla.

„I když výstava v neděli skončí, návštěvníky potěšíme ještě v pondělí. Od 10 do 12 hodin totiž budeme před vchodem z Olympia Parku rozdávat části květinové výzdoby. Každý, kdo bude mít zájem, si tak bude moci odnést kus jarní atmosféry s sebou domů,“ říká marketingová manažerka Olympia Brno Lucie Nedbalová.

Spolu s výstavou skončí také doprovodná fotosoutěž o nejhezčí dekoraci. „Soutěžící mají posledních pár hodin na to, aby nám poslali fotografie své jarní výzdoby a mohli vyhrát některou z lákavých cen. Ty nejlepší odměníme například dárkovými balíčky, kosmetikou nebo lístky do kina,“ dodává Nedbalová. Již příští pátek startuje v Olympii nová výstava, tentokrát zaměřená na vědu v každodenním životě.


Související články:

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF

Kulturní akce v Brně