The Australian Pink Floyd Show slibují floydovskou atmosféru se vším všudy

australianPF250Brno, 13. ledna 2012 - Fanoušci, kteří si chtějí připomenout hudbu Pink Floyd, ji budou moci shlédnout již tuto neděli 15. ledna v brněnské Kajot Areně. Kapela The Australian Pink Floyd Show se po roce opět vrací do Evropy a po loňském úspěchu přiveze do České republiky zcela novou show Exposed in the light World Tour 2012. Kapela slibuje mistrovskou show plnou floydovských melodíí, plnou laserů, videí a efektů.

Kapela si za název pro letošní show vybrala text z Floydovské klasiky “Shine On You Crazy Diamond”. Podrobnosti nové show kapela zatím neodkryla, ale už teď je jasné, že jejich další koncert bude absolutně nečekaným a novým zážitkem. Jejich kvality dostatečně dokazují předem dlouho vyprodané haly. Kapela si pro svou letošní show “Exposed in The Light” prozatím nechává všechny trumfy v rukávu.

“Hudba je pro nás vždy na prvním místě. Naše nová show bude obsahovat dusud nehranné skladby, kterým vdechneme nový život. Naši fanoušci tak uslyší skladby, které by jinak nebylo možné slyšet, a které je dozajista uchvátí. Na nové show tvrdě pracujeme a vše do detailů zkoušíme. Prozatím si více o chystaném představení necháme pro sebe.  Pokud jste si ale užili naší předchozí show, pak si jistě užijete i tuto,” říká člen kapely Colin Wilson. Fanoušci Barretta a Waterse, Gilmoura, Wrighta a Masona si podle všeho přijdou na své.

The Australian Pink Floyd Show vyprodávají haly po celém světě, stejně tak jako kdysi skuteční Pink Floyd. Tato tributní kapela vznikla v roce 1988 a od té doby prodala přes tři miliony vstupenek po celém světě. Nick Mason, bubeník Pink Floyd pro BBC 5 Live řekl: „Jsou skvělí, možná ještě lepší než my!“. O jejich mistrovských kvalitách svědčí také fakt, že vystoupili na oslavě 50. narozenin samotného Davida Gilmoura a The Mirror je označil za „krále žánru“.

Zdroj: Pragokoncert, foto: The Australian Pink Floyd Show


Související články:

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Nejbližší akce

Žádné události

Šalina 300x250