Vyhrajte 4 lísky na vystoupení Dana Bárty & Illustratosphere s Epoque Quartet

Brno, 6. ledna 2011 - Po velkém úspěchu na festivalu Viva Musica v Bratislavě se Dan Bárta s Illustratosphere rozhodli přizvat smyčcové kvarteto Epoque Quartet na další společné koncerty. Brněnští fanoušci se mohou těšit na vystoupení tohoto originálního spojení, které se uskuteční již 22. ledna v Janáčkově divadle. Hudebníci připraví zcela nové aranže vytvořené pro plnohodnotné vystoupení Illustratosphere se smyčcovým kvartetem. Soutěžte s portálem iBrno.cz o vstupenky na tento jedinečný koncert!

barta250

Dan Bárta byl Akademií populární hudby devětkrát oceněn jako zpěvák roku. V roce 2000 inicioval vznik kapely Illustratosphere. Spojení s čtyřmi vynikajícími smyčcovými sólisty a komorními hráči Epoque Quartet slibuje nevšední hudební zážitek.

Pražské smyčcové kvarteto EPOQUE QUARTET vzniklo na počátku roku 1999. Jeho čtyři členy s bohatými pódiové zkušenostmi přivedla ke společné práci nejen názorová shoda a příbuznost uměleckého naturelu, ale především mimořádné nadšení pro žánry obvykle nezařazované pod hlavičku "vážné hudby" - jazz, rock a funk. Ačkoliv skladby klasické kvartetní literatury zůstávají nedílnou součástí programů tohoto tělesa, citlivý přístup k netradičním aranžmá mu přináší nové možnosti využití smyčcových nástrojů a zároveň umožňuje nebývalou šíři repertoárového záběru, na našich i zahraničních pódiích ojedinělou.

Soutěž:

Dan Bárta je vášnivým fotografem kterého okřídleného hmyzu?

  1. motýlů
  2. vážek
  3. komárů
  4. jepic

Dva výherci získají po dvou vstupenkách na brněnské vystoupení Dana Bárty a Illustratosphere s Epoque Quartet. Odpovědi zasílejte do pondělí 16.1.2012 na adresu redakce nebo na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu zprávy prosím uveďte "koncert". Výherci budou kontaktováni redakcí.

Soutěž ukončena.

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF

Kulturní akce v Brně

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
192021232425
26272829   
Nejbližší akce

Žádné události