Silvestr na Flédě opanuje breakbeat

Brno, 20. prosinece 2011 — Jako každý rok i letos přichází Fléda se silvestrovskou party, které bude tento rok dominovat britská breakbeatová dvojice Soul of Man z labelu Finger Lickin‘. Těžko říct, s jakými nadějemi zakládali Justin Rushmore a Jem Panufnik aka Soul of Man na konci devadesátých let svůj label Finger Lickin‘, ale ať už to bylo cokoli, rozhodně nemusí být zklamaní.

silvestr-2011-na-flede

Vydavatelství Finger Lickin‘ dnes patří mezi jednu z nejprestižnějších breakových značek a pod svými křídli schraňuje taková jména jako The Plump DJs, Krafty Kuts, A-Skillz či The Drumattic Twins. Nebýt Soul of Man, breakbeat by dnes nevypadal tak, jak vypadá.

Druhým hostem silvestrovského večírku bude Fabian Ruf alias Beatpoet, německý DJ, který je znám především svým zalíbením v deephousu a ambientu, ale nepohrdne ani tradičním technem či techhousem. Dále se na hlavním pódiu představí Mini Da Minx. Tato DJka a producentka původem z ČR holduje především elektru, breakbeatu, funku a vůbec všemu se silnou basovou linkou. Na main stage vystoupí i domácí oblíbenci: rovnější scénu budou reprezentovat Tvyks a Orbith, zatímco o polámanější beaty se postarají Yak a Kotlyk.

Na Bar stage se utkají dvě brněnské drumandbassové crew, za Redrum bude hrát Sayko, Panzer a Pier, kdežto Pohon pošle za mixpult Spoola, ufO a Musicanta.

Vstupenky na Silvestra na Flédě s místem, šampusem a malým občerstvením jsou na Flédě na recepci Hostelu (otevřeno od 7.30 do 23.00 hod.). Cena této vstupenky je 350 Kč. Koupi neodkládejte, je jich jen limitované množství.

SILVESTR NA FLÉDĚ
Místo: klub Fléda, Štefánikova 24, Brno
Datum: 31. 12. 2011
Start: 20:00 hod.
Vstupné: 200 Kč (předprodej) / 250 Kč (na místě)
Main Stage: Soul of Man (UK), Beatpoet (DE), Mini Da Minx (UK), Tvyks, Orbith, Yak, Kotlyk
Bar Stage: Sayko, Panzer, Pier, Spool, ufO, Musicant

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...