Skyline se představí na Flédě po návratu z USA

Brno, 25. listopadu 2011 — Ve čtvrtek 1. prosince vystoupí v brněnském klubu Fléda oblíbená kapela Skyline, která se nedávno vrátila ze svého prvního turné po Spojených státech. Na přelomu září a října odehráli Skyline jeden koncert v Chicagu po boku tamní kapely Cobalt Core, zatímco v New Yorku je čekali vystoupení rovnou dvě, první v rámci akce Czech Street Festival a druhé na Staropramen Party v prostorách Bohemian National Hall.

skyline-fleda

„Amerika byla skvělá, koncerty se povedly,“ pochvaluje si kapela svoje první zámořské turné. „Děkujeme Generálnímu konzulátu ČR v Chicagu a Českému centru v New Yorku, že nám tuhle cestu umožnili,“ dodává kapela. Nyní jsou už ale zpátky a plní vervy do dalších koncertů.

Skyline, několikanásobní držitelé ceny kapela roku dle Dance Music Awards a mnoha dalších ocenění, vydali v minulém roce zatím svoji poslední desku Private Madness, Public Danger (dále jen PMPD), kterou pojmenovali po pilotním dílu kultovního britského seriálu Profesionálové. PMPD, v pořadí už jejich páté album, přijali velmi dobře nejen skalní fanoušci, ale i recenzenti. Svůj poddíl na tom měla jistě i Marka Rybin, někdejší zpěvačka skupiny Gaia Mesiah, pro niž byla deska PMPD deskou debutovou v rámci jejího působení pod Skyline. „Změna soundu je pro Skyline přirozeným vývojem a s Dušanovou pomocí se nám podařilo přenést na desku energii z našich koncertů,“ komentují Skyline svoji poslední nahrávku a práci Dušana Neuwertha (Tata Bojs, Vypsaná fixa...), producenta desky.

To, že v roce 2007 natáčeli Skyline velkou část svého prvního živého DVD právě na Flédě, nebylo žádnou náhodou. Jejich vystoupení na Flédě jsou pověstné svojí energií a prosincový koncert v tom bude stěží výjimkou.

Místo: klub Fléda, Štefánikova 24, Brno
Datum: 1. 12. 2011
Start: 20:00 hod.
Vstupné: 200 Kč (předprodej) / 250 Kč (na místě)

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...