Skyline se představí na Flédě po návratu z USA

Brno, 25. listopadu 2011 — Ve čtvrtek 1. prosince vystoupí v brněnském klubu Fléda oblíbená kapela Skyline, která se nedávno vrátila ze svého prvního turné po Spojených státech. Na přelomu září a října odehráli Skyline jeden koncert v Chicagu po boku tamní kapely Cobalt Core, zatímco v New Yorku je čekali vystoupení rovnou dvě, první v rámci akce Czech Street Festival a druhé na Staropramen Party v prostorách Bohemian National Hall.

skyline-fleda

„Amerika byla skvělá, koncerty se povedly,“ pochvaluje si kapela svoje první zámořské turné. „Děkujeme Generálnímu konzulátu ČR v Chicagu a Českému centru v New Yorku, že nám tuhle cestu umožnili,“ dodává kapela. Nyní jsou už ale zpátky a plní vervy do dalších koncertů.

Skyline, několikanásobní držitelé ceny kapela roku dle Dance Music Awards a mnoha dalších ocenění, vydali v minulém roce zatím svoji poslední desku Private Madness, Public Danger (dále jen PMPD), kterou pojmenovali po pilotním dílu kultovního britského seriálu Profesionálové. PMPD, v pořadí už jejich páté album, přijali velmi dobře nejen skalní fanoušci, ale i recenzenti. Svůj poddíl na tom měla jistě i Marka Rybin, někdejší zpěvačka skupiny Gaia Mesiah, pro niž byla deska PMPD deskou debutovou v rámci jejího působení pod Skyline. „Změna soundu je pro Skyline přirozeným vývojem a s Dušanovou pomocí se nám podařilo přenést na desku energii z našich koncertů,“ komentují Skyline svoji poslední nahrávku a práci Dušana Neuwertha (Tata Bojs, Vypsaná fixa...), producenta desky.

To, že v roce 2007 natáčeli Skyline velkou část svého prvního živého DVD právě na Flédě, nebylo žádnou náhodou. Jejich vystoupení na Flédě jsou pověstné svojí energií a prosincový koncert v tom bude stěží výjimkou.

Místo: klub Fléda, Štefánikova 24, Brno
Datum: 1. 12. 2011
Start: 20:00 hod.
Vstupné: 200 Kč (předprodej) / 250 Kč (na místě)

(red)


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události