Polární expres v Olympii Brno proveze děti vánoční krajinou

Brno, 25. listopadu 2011 - Projížďku vánoční krajinou připravilo pro děti brněnské nákupní a zábavní centrum Olympia. A tak zatímco se rodiče budou věnovat nákupům dárků, mohou špunti nasednout na vláček zvaný Polární expres a nechat se unášet směrem k Vánocům. V pasáži nákupního a zábavního centra Olympia vyrostla kouzelná dráha a po ní se od 25. listopadu až do 8. ledna bude prohánět dětmi milovaný vánoční Polární expres. Během 5minutové projížďky zasněženými kopečky děti uvidí pohyblivá zvířáta, veverky, medvědy, zajíce nebo ovečky. Krajina bude ozdobena také vánočním stromem.

Polarni-expres.olympia-brno

„Polární expres je pro naše malé návštěvníky zcela zdarma, jenom musíme upozornit, že jeho obliba je u dětí taková, že si zřejmě těsně před Vánoci budou muset na projížďku vystát frontu,“ říká marketingový manažer centra Leoš Pajer.

Rodiče mohou dětem z projížďky pořídit povedenou fotku, součástí dráhy Polárního expresu je totiž tzv. fotopoint, odkud mají rodiče jistotu dobrého záběru. Polární expres je v brněnské Olympii již vánoční tradicí, děti vozí vánoční krajinou už od roku 2007.

Vedle Polárního expresu v Olympii stojí také Strom splněných přání, obrovský vánoční strom, pod kterým se sešly nakreslené vánoční přání od dětí z center náhradní rodinné péče Klokánek z celé ČR. „Každé dítě si mohlo přát dva dárky a společně s našimi návštěvníky se budeme snažit všechna tato přání splnit,“ vysvětluje Leoš Pajer. Zakoupené dárky se sejdou zase pod Stromem splněných přání a sbírka 19. prosince, kdy v Olympii všechny dárky zabalí a rozvezou je dětem do Klokánků. Olympia Brno slibuje, že splněna budou opravdu všechna přání a žádné z dětí v Klokáncích nepřijde o Vánocích zkrátka.

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...