Dan Bárta s uskupením Epoque Quartet zahraje v lednu i v Brně

Praha/Brno, 9. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Muzikant Dan Bárta se svou kapelou Illustratosphere odstartuje 1. prosince v Liberci své koncertní turné a jako hosta si pozval Epoque Quartet. Ve středu o tom informovala manažerka Jana Pexová. "Po velkém úspěchu na festivalu Viva Musica v Bratislavě, kde se představil tento originální autorský projekt poprvé, se Dan Bárta s Illustratosphere rozhodli přizvat Epoque Quartet na další společné koncerty, těšit se můžeme na zcela nové aranže vytvořené pro plnohodnotné vystoupení Illustratosphere se smyčcovým kvartetem," řekla Pexová.

Dan-barta-tour-brno-2012

V rámci turné se uskuteční koncert v Bratislavě, dva koncerty odehrají muzikanti 15. a 16. prosince v pražském Divadle bez Zábradlí a 22. ledna 2012 se fanoušci mohou těšit na novoroční koncert v Janáčkově divadle v Brně.

Zpěvák, textař a fotograf Dan Bárta se narodil roku 1969 v Karlových Varech. Posluchači ho znají například z projektů Sexy Dancers nebo J.A.R. V 90. letech se nejvíce proslavil rolí v muzikálu Jesus Christ Superstar a Evita. Je držitelem několika cen Akademie české populární hudby a v roce 2006 se umístil v anketě Český slavík Mattoni. Nezapomenutelnou roli vodníka ztvárnil ve filmu Kytice.

Kateřina Vlasáková, foto: www.danbarta.cz

Související články:

Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF

Kulturní akce v Brně