Reggaenerace přivítá Unity Vibration

Brno, 7. listopadu 2011 — První Reggaenerace nové klubové sezóny se blíží. Těšit se můžete na projekt Unity Vibration (FR), který má kořeny, podobně jako v Brně dobře známý Tribuman, v nedalekém Štrasburku. O důvod víc na party zavítat. Reggaenerace tak plynule navazuje na dlouhodobou spolupráci s francouzskou reggae dubovou scénou. Unity Vibration spojují ve své tvorbě přesně to, co na české scéně tak nějak chybí. A to je spojení více zpěváků dohromady s DJem do promyšleného celku. S trochou nadsázky jde o obdobu hip hopových projektů.

reaggenerace-fleda

Hlasy jednotlivých zpěváků jsou sehrané, každý má jinou barvu a přednosti, které se na pódiu dokonale doplňují. Líbezné a hladké polohy v ženském podání (Sista Kimaya) střídá ostřejší reggae barva (Jahjahman) a přechází do progresivního ragga (Gill"us). To vše umocněno společnými sbory a podtrženo striktní reggae selekcí (Vidjah).

V devět hodin načnou večírek již tradičně brněnští Pawlač Zewls, na které naváže Ramon Ramirez (RadioBufera crew) s haldou čerstvých pecek. Ramon posléze zabackuje RyHHu. Party zakončí brněnský eklektik a klasik NTKZ (Bassinfection Classics), což je synonymum pro poctivou porci ragga hiphopu a digital reggae. Nebude chybět ani tradiční čajovna a benefiční bagety od kolektivu Food not Bombs. Na druhé scéně vás budou občerstvovat DJs Matsuwa, Fishhead (eac) a Don Pedropoulos.

REGGAENERACE
Místo: klub Fléda, Štefánikova 24, Brno
Datum: 12. 11. 2011
Start: 20:00 hod.
Vstupné: 70 Kč (předprodej) / 100 Kč (na místě)

(red)


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
141516171820
212223252627
282930    
Nejbližší akce

Žádné události