Reggaenerace přivítá Unity Vibration

Brno, 7. listopadu 2011 — První Reggaenerace nové klubové sezóny se blíží. Těšit se můžete na projekt Unity Vibration (FR), který má kořeny, podobně jako v Brně dobře známý Tribuman, v nedalekém Štrasburku. O důvod víc na party zavítat. Reggaenerace tak plynule navazuje na dlouhodobou spolupráci s francouzskou reggae dubovou scénou. Unity Vibration spojují ve své tvorbě přesně to, co na české scéně tak nějak chybí. A to je spojení více zpěváků dohromady s DJem do promyšleného celku. S trochou nadsázky jde o obdobu hip hopových projektů.

reaggenerace-fleda

Hlasy jednotlivých zpěváků jsou sehrané, každý má jinou barvu a přednosti, které se na pódiu dokonale doplňují. Líbezné a hladké polohy v ženském podání (Sista Kimaya) střídá ostřejší reggae barva (Jahjahman) a přechází do progresivního ragga (Gill"us). To vše umocněno společnými sbory a podtrženo striktní reggae selekcí (Vidjah).

V devět hodin načnou večírek již tradičně brněnští Pawlač Zewls, na které naváže Ramon Ramirez (RadioBufera crew) s haldou čerstvých pecek. Ramon posléze zabackuje RyHHu. Party zakončí brněnský eklektik a klasik NTKZ (Bassinfection Classics), což je synonymum pro poctivou porci ragga hiphopu a digital reggae. Nebude chybět ani tradiční čajovna a benefiční bagety od kolektivu Food not Bombs. Na druhé scéně vás budou občerstvovat DJs Matsuwa, Fishhead (eac) a Don Pedropoulos.

REGGAENERACE
Místo: klub Fléda, Štefánikova 24, Brno
Datum: 12. 11. 2011
Start: 20:00 hod.
Vstupné: 70 Kč (předprodej) / 100 Kč (na místě)

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...