Lesní zvěř se představí v brněnské Alterně

Brno, 3. listopadu 2011 - Brněnská kapela Lesní zvěř, která na jaře sklidila velký úspěch v Mexiku, vystoupí ve středu 9.11. v brněnském klubu Alterna na Kounicově ulici 48. Začátek koncertu je ve 20 hodin. Lesní zvěř se pohybuje na poli tvz. nu-jazzu, mísí různé vlivy včetne funky, drum´n´base či psychedelie, předskakuje slavným kapelám, jako je Ericu Truffazovi nebo Jazzanova a hraje doma i v zahraničí.

Kapela-lesni-zver-brno-alterna

V březnu kapela vyjela na své první zaoceánské turné do Mexika, kde kromě klubových koncertů zahrála např. na festivalu Eurojazz a sklidila obrovský úspěch.Debutová deska nazvaná prostě Lesní zvěř vyšla u Indies Scope v roce 2009, v příštím roce kapela začne pracovat na desce nové.

Lesní zvěř hraje ve složení:
Martin Čech – bicí (ex Fru Fru, ex Chorchestr)
Jiří Hradil - Casio, Yamaha, hammond (také Umakart, Priessnitz, hostující člen TATA bojs, ex Chorchestr)
Miloš Rejsek - hlasy, zvuky, ozvěny (také Swordfishtrombones)
Příležitostný host Marek Steyer - trubka

(red), foto: Lesní zvěř


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...