Raper Rytmus chystá se zpěvačkou Tinou a raperem Egem koncert v Brně

Brno, 16. června 2011 (MEDIAFAX) - Slovenský raper Rytmus představí 16. prosince v brněnském Bobycentru show ke svému novému albu Fenomén. Inormovala o tom Kateřina Červinková ze společnosti Mersey Agency.

raper250

Do Brna přijede Rytmus spolu se zpěvačkou Tinou a se svým kamarádem raperem Egem.

Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský, působí na hiphopové scéně od roku 1992. Během své kariéry spolupracoval s několika skupinami a jednu vlastní také založil. S kapelou Kontrafakt má na kontě tři alba, DVD a řadu videoklipů.

Na sólové dráze vydal tři desky, z nichž se velkému úspěchu těší například album Kral z roku 2009. Deska získala za jeden den platinový status za více než šest tisíc prodaných kopií. Mezi Rytmusovy největší hity patří skladby Zlatokopky, Jebe, Verejný nepriatel, Party DJ ve spolupráci s Darou Rolins, Ženy víno spev s DJ Orionem, nebo v radiovém éteru masivně hraná píseň Príbeh se zpěvačkou Tinou, která bodovala v českých i slovenských žebříčcích.

Píseň Všetko má svoj konec předvedli Rytmus, Tina a Ego naživo v soutěži Miss 2010. Rytmus si také zahrál ve dvou filmech.

Předprodej vstupenek probíhá v sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticketart a Ticketstream. Cena vstupenek startuje na 350 korunách, ale bude se postupně zvyšovat. K dispozici je také omezené množství VIP vstupenek za 990 korun.

Katerina Vlasáková

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...