Žena na mateřské slíbila v Brně sex osmi mužům, místo toho jim ale vykradla byty

Brno, 23. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Až pětileté vězení hrozí osmnáctileté dívce, která v Brně okradla nejméně osm sexuchtivých opilých mužů. Do jejich přízně se pohledná blondýna vtírala během nocí v centru u restaurací a diskoték, řekl v pátek policejní mluvčí Pavel Šváb.

prostitutka

Taktika jejich krádeží byla velmi prostá. Když se vetřela do přízně opilců, cestovala s nimi až do jejich bytu. Očekávané sexuální hrátky se však ani v jednom z osmi případů nekonaly.

"Natěšení pánové vcelku galantně počkali, až se dáma podívá na internet či televizi. Všichni do jednoho pak usnuli a ráno už se probouzeli sami," řekl Šváb. Kromě noční známosti však v bytě chyběly i peníze, telefony, počítače, hodinky, fotoaparáty a další cennosti.

Ukradené věci žena na mateřské dovolené rozprodávala náhodným lidem, peníze pak utratila. "Přestože mužům sdělila jen minimum osobních údajů, jednotlivé střípky složili dohromady královopolští kriminalisté a ženu zadrželi," řekl Šváb. Uspávačka podle něj stihla za jediný měsíc způsobit mužům sedmdesátitisícovou škodu. "Za krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku jí hrozí až pětiletý pobyt ve vězení," dodal Šváb.

Jiří Nováček

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...