Nevinně o sexu a víně s Radimem Uzlem a ochutnávkami ve Vinných sklepích Valtice

Brno/Valtice, 10. dubna 2013 - Milovníci vína, dobrého životního stylu a legrace jsou v sobotu 13. dubna od 17 hodin zváni do Vinných sklepů Valtice na večírek Nevinně o sexu a víně. Připraven je atraktivní program s úvodním welcome drinkem, prohlídkou vinařství a chutnáním mladých vín s podtitulem „Jak se rodí víno a jak se nám to letos povedlo“. Vrcholem večera je pak přednáška známého sexuologa Radima Uzla a ředitele společnosti Vinné sklepy Valtice Davida Šťastného nazvaná Nevinně o sexu a víně.

radim-uzel-nevinne-o-vine-vinne-sklepy-valtice

Hosté budou ochutnávat nejen víno, ale také domácí kulinářské speciality. Vstupné 700 Kč zahrnuje kupón na nákup vína CHÂTEAU VALTICE podle vlastního výběru. S ohledem na omezenou kapacitu je nutné potvrdit účast do 10. dubna na tel./fax: 519 353 530 nebo e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Dubnový večírek Nevinně o sexu a víně, stejně jako další pozoruhodné akce z vinařského kalendáře, pořádají Vinné sklepy Valtice, a. s., jeden z nejvýznamnějších tradičních výrobců vín s deklarovaným původem. Doménou Vinných sklepů Valtice jsou především luxusní přívlastková vína známá pod značkou CHÂTEAU VALTICE, která se stala synonymem pro nejkvalitnější vína nejen v Čechách, ale i ve světě. Svědčí o tom řada významných ocenění kvality na vysoce prestižních domácích i světových výstavách vín.

Společnost Vinné sklepy Valtice, a. s., s historií sahající až do první poloviny 15. století, je v současné době největším pěstitelem vinné révy v ČR, s vinicemi v nejjižnější části úrodného moravského vinařského regionu. Pěstuje a vyrábí vína jak z tzv. světových odrůd, jakými jsou Sauvignon, Chardonnay, Rulandské bílé, Rulandské modré, Cabernet Sauvignon, tak i z odrůd typicky moravských, tj. Sylvánské zelené, Muškát moravský, Svatovavřinecké či Frankovka.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...