Brněnští strážníci zadrželi muže podezřelého ze znásilnění

Brno, 23. září 2012 (MEDIAFAX) - Brněnským strážníkům se v sobotu podařilo zadržet osmadvacetiletého muže podezřelého ze znásilnění. V neděli to řekla mluvčí strážníků Denisa Kapitančiková. "Závažnou informaci o znásilnění nám oznámila žena z kláštera v Grohově ulici, a proto strážníci neprodleně spolu s republikovou policií zahájili pátrání po podezřelém v nejbližším okolí Obilního trhu," konstatovala Kapitančiková.

Pedofil-domaci-nasili

Hlídky městských strážníků získaly popis podezřelého muže a intenzivně začaly pátrat v okolí události. "Za několik minut strážníci spatřili muže, který odpovídal popisu. Ihned jej zadrželi. Případ si převzali republikoví policisté," dodala mluvčí.

Podle informací agentury Mediafax se obětí znásilnění měla stát čtyřiadvacetiletá cizinka ze severní Evropy, která se se zážitkem svěřila ženě zaměstnané v klášteře.

"Případem se zabýváme a zatím vše nasvědčuje tomu, že podezřelý muž se bude zpovídat z pokusu znásilnění. Více informací zatím nezveřejníme," dodal policejní mluvčí Pavel Šváb.

Irena Frolová

Související články: