Při demolici domu v Modřicích se vážně zranil dělník

Brno, 20. října 2011 (MEDIAFAX) - Při zřícení části demolovaného domu v Brně se ve čtvrtek odpoledne zranil dělník. Muže jsme s vážnými zraněními transportovali do nemocnice, informovala mluvčí jihomoravských záchranářů Barbora Zuchová. K neštěstí došlo okolo půl třetí na náměstí Svobody v Modřicích. "Firma prováděla demolici jednoho z domů. Při zřícení jedné z částí se zranil muž," uvedl mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Haid.

Zachranari-a-zraneny-KT-01

Zda se na muže část stěny zřítila, nebo jestli pracovník sám spadl při demolici, zatím není jasné. Podle Haida demoliční firma zvažuje, zda dům zcela zbořit, nebo přestat. "Hrozí totiž pád jedné ze stěn na vedlejší dům," dodal Haid.

Lenka Horáková, ilustrační foto: Kryštof Turek

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...