Dopravu v centru Brna narušil střet tramvaje s motorkářem

Brno, 2. července 2012 (MEDIAFAX) - Dopravu v Brně zkomplikovala v pondělí dopoledne srážka tramvaje s motorkářem. Třiadvacetiletý muž skončil se zraněním v nemocnici, sdělila brněnská policejní mluvčí Andrea Straková. Nehoda se stala před 10. hodinou na Palackého třídě. "Motorkář se srazil s tramvají. Míra zavinění je předmětem dalšího vyšetřování," uvedla Straková s tím, že podle předběžných informací odvezdli zdravotníci muže do nemocnice se zlomenou nohou.

nehoda-tramvaj-brno250

Kolize na 20 minut zablokovala tramvajovou trať. "Zajistili jsme náhradní autobusovou dopravu. Po odklizení následků nehody jsme provoz opět obnovili," řekla mluvčí Dopravního podniku města Brna Linda Škrancová.

Lenka Horáková

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...