Tramvaj v Brně se střetla s osobním automobilem

Brno, 10. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Sanitka převezla do nemocnice řidiče a jeho spolujezdce z osobního auta, jejichž vůz se v sobotu po deváté hodině ráno srazil v Brně-Židenicích s tramvají. Mluvčí dopravního podniku Linda Škrancová řekla, že šoféra se z vraku vozidla podařilo vyprostit ještě před příjezdem hasičů.

autonehoda_hzsjmk

"Havárie se odehrála na zastávce Kuldova v Bubeničkově ulici," uvedla Škrancová. Dodala, že v tramvaji linky 2 neutrpěl nikdo zranění, osobní vůz je ale zcela zdemolovaný. "Jeho posádka vyvázla s lehkými zraněními," upřesnila.

Záchranářům se podařilo obnovit provoz na frekventované tramvajové trati po dvaceti minutách. Během té doby převážely cestující autobusy náhradní dopravy. Příčiny nehody vyšetřují policisté.

Jiří Nováček, foto: archiv HZS  JMK

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...