Policie zasahovala v Brně u zoufalé ženy, skončila v nemocnici

Brno, 25. dubna 2012 (MEDIAFAX) - Devětačtyřicetiletá žena skončila v nemocnici poté, co křičela v domě v Brně a opakovaně bouchala do dveří. Jak řekl Pavel Šoba z brněnské městské policie, dotyčná vykřikovala, že chce zemřít. Policisté zasahovali ve Vltavské ulici na začátku týdne. "Jedna z nájemnic domu přivolala hlídku kvůli duševnímu rozpoložení jiné ženy. Její výlevy trvaly několik hodin a nebraly konce," uvedl Šoba.

Policie-pomahat-a-chranit-KT

Zoufalá žena otevřela strážníkům dveře. "Klečela. Poté se svalila na zem a říkala, že ji bolí celé tělo. Začala se zmítat v křečích a opakovala, že chce zemřít," řekl.Přivolaný lékař nařídil okamžitý převoz do nemocnice.

Lenka Horáková, ilustrační foto: Kryštof Turek

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...