V brněnské tramvaji se porvali dva muži

Brno, 28. srpna 2012 (MEDIAFAX) - Policisté a záchranáři museli v úterý odpoledne vyjíždět k tramvaji na Malinovské náměstí v Brně, kde se porvali dva muži. Uvedla to mluvčí jihomoravských záchranářů Barbora Zuchová. Jeden z mužů utrpěl podle Zuchové zranění, se kterým ho sanitka odvezla do nemocnice. "Muž naštěstí vyvázl jen s lehčím poraněním a odvezli jsme ho na chirurgii," doplnila Zuchová.

tramvaj-krystof-turek

Případem se zabývá i policie. Podle policejního mluvčího Bohumila Maláška vyprovokoval rvačku sedmatřicetiletý muž, který začal nadávat o sedm let mladšímu muži. "Ten si urážky nenechal líbit a strhla se rvačka. Starší z mužů nakonec skončil v nemocnici na ošetření," doplnil Malášek.

Původně se hovořilo o tom, že ve rvačce sehrál roli nůž. Jak se agentuře Mediafax podařilo zjistit, jeden z mužů u sebe nůž skutečně měl, zbraň ale nijak nepoužil.

Lenka Horáková, Irena Frolová, ilustrační foto: Kryštof Turek

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...