Trojice výrostků poničila v Brně obchod a napadla prodavače

Brno, 28. srpna 2012 (MEDIAFAX) - Policie vyšetřuje případ z Brna, kde šestnáctiletí mladíci zdemolovali prodejnu a napadli prodavače. Dva ze tří pachatelů policie zadržela, sdělil v úterý Jakub Ghanem z brněnské městské policie. Případ se stal v pondělí v Charbulově ulici. "Psovod městské policie si všiml, jak z prodejny se smíšeným zbožím utíkají tři mladíci. Za nimi vyběhl děvětačtyřicetiletý muž, který volal o pomoc," uvedl Ghanem.

Pouta-detail-KT

Strážník podezřelou trojici pronásledoval vozidlem a pak za ní ještě utíkal. Jeden z mladíků uposlechl zákonnou výzvu a zastavil. "Policista se s ním vrátil k prodejně, později tam přišel i druhý mladík. Oba měli 16 let," řekl Ghanem.

Podle něj trojice v obchodě hodila po prodejci elektronickou váhu, svrhla polici se zbožím a poničila další vybavení. "Potom chlapci měli napadnout i muže. Oba zadržení se ke všemu na místě přiznali. Třetího účastníka prý neznali," dodal.

Lenka Horáková, ilustrační foto: Kryštof Turek

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...