Střet sanitky s osobním autem si vyžádal dva zraněné

Brno, 7. března 2012 (MEDIAFAX) - Při havárii sanitky a osobního auta se ve středu v Brně zranili dva lidé. Mluvčí jihomoravské záchranky Barbora Zuchová řekla, že sanitka vezoucí pod majáky do bohunické nemocnice pacienta, se kolem poledne srazila u hřbitova ve Vídeňské ulici s osobním autem. "Muž a žena z osobního auta utrpěli zranění, převezli jsme je proto jinou sanitkou do nemocnice," řekla mluvčí záchranářů. Dodala, že poranění obou nebyla vážná.

zachranka250

Žádná zranění naopak neutrpěla při srážce osádka sanitky a bez šrámů vyvázl i převážený pacient. "Nemocného jsme přeložili do dalšího sanitního vozu a transportovali na kliniku," řekla Zuchová. Příčiny havárie vyšetřují policisté.

Jiří Nováček

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...