VUT- nakladatelství Vutium

Před soudem stojí muž obviněný ze zneužití pětileté dcery své přítelkyně

Brno, 12. října 2011 (MEDIAFAX) - Městský soud v Brně otevřel ve středu případ šestatřicetiletého Petra Koudelky obžalovaného z toho, že loni v srpnu ve vaně zneužil pětiletou dceru své přítelkyně. Muž během vyšetřování zmizel do Anglie, kde ho více než po půl roce zatkla policie. Obžalovaný však u soudu vinu popřel. "Co je mi kladeno za vinu, se nestalo. Nevím, proč si sestra expřítelkyně obvinění vymyslela," řekl Koudelka, který už si kvůli pedofilii jednou odpykal trest ve vězení.

"S přítelkyní i její dcerou jsme vycházeli dobře. Už i v předchozím vztahu měla partnerka dvě malé dcery, ale nic podobného se nestalo," uvedl.

Muž měl pětiletou dívku zneužít ve vaně, kde jí měl provádět orální sex a masturbovat před ní až do vyvrcholení. "Případ vyšel najevo náhodou, když zneužitá holčička prozradila své tetě tajemství, které se nesměla dozvědět maminka," sdělil již dříve k případu policejní mluvčí Petr Nečesánek.

Koudelka s policisty zpočátku spolupracoval, ale potom zmizel a policie po něm od října pátrala. Letos v květnu jej policie chytila v Londýně. "Odjel jsem tam za prací," vysvětlil muž.

Obžaloba viní Koudelku z pohlavního zneužití svěřeného dítěte a z maření výkonu úředního rozhodnutí, neboť v minulosti nedocházel na uloženou ochrannou sexuologickou léčbu.

Lenka Horáková

Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit